Filozofi
     dhe
letėrsi

__histori kombėtare, vėshtrime, debat__

Ballina

Letėrsi

Filozofi

Histori

Opinione

Intervista

Citate

Kritikė


Ballina / Konkursi / Poezitė konkuruese -

Poezia FILOLET 2013Rėnditje sipas datės sė postimit

Kristjan Dukaj TI, OSE... Mal i Zi,

3.1.2013

Vilson Junēaj Jeta ėshtė fat Mal i Zi

15.1.2013

Kristina Hita KJO E MARRĖ Shqipėri

25.1.2013

Alketa Lamaj Pėr ty 

10.3.2013

Flogerta Krypi Kushtuar Ėngjėllit tim

12.3.2013

Fatjon Brahaj Marrdhėnie vjeshte   

13.3.2013

Flogert Meta "Dedikuar Ty"

1.4.2013

Endri Hita (11 vjeē) Njė libėr, njė botė Shqipėri

3.4.2013

Sara Balliu Rrugėtim malli

16.5.2013

Kristjan Dukaj REALITETI I ASAJ Mal i Zi

11.6.2013

Sara Balliu "Lumturisė..."  

20.6.2013

Dorina Guci Si ėndrrat tona…  

23.6.2013

Kristina Hita DASHURI E SĖMURĖ  

25.6.2013

Dorina Guci ZEMĖR  

27.6.2013

Migena Arllati JETA IME POEZI Gjakovė

28.6.2013

Margareta Qurdina Yllka Domi  

1.7.2013

Zeliha Koldashi Fund Vjeshte Tiranė

12.8.2013

Zeliha Koldashi A nuk ėshtė njė mėkat ?! Tiranė

12.8.2013

Zeliha Koldashi Te sotmen jeto Tiranė

12.8.2013

Labinota Limani NĖ REĒAK KĖNDONIN KORBAT Fushė Kosovė

23.8.2013

Sara Balliu E egėr ėshtė ndjenja!  

18.9.2013

Shkurta Januzi Njeriut mė tė mirė Vushtrri

23.9.2013

Shkurta Januzi MBESHTJELLUR NE FLAMURIN TIM Vushtrri

6.10.2013

Fatjon Brahaj Heshtja tė vret edhe ty  

9.10.2013

Dijana DUKAJ UNĖ MBETA Mal i Zi

15.10.2012

Arlinda Baftiu Mė falė pėr harresėn Shkup

24.10.2013

Kristjan Gj. Dukaj Gjaku Malėsorė Mal i Zi

11.11.2013

Fatjon Brahaj Nekropol  

14.11.2013

 


 

 


 
Filozofi
         dhe letėrsi

|Citate dhe proverba| |Citate sipas autorėve| |"Xhevahire" nga Reis Mirdita|

Altruizmi-Egoizmi Dashuria Edukata Gruaja Mali Natyra Qesėndi
Arsimimi Dashuria (II) Ėndėrrat Humori Mėdyshja Ndryshimi Rrena
Art-Dhunti Dashuria (III) Fėmijėt Imagjinata Miqėsia Nga-fėmijėt Skamja
Besimi Dashuria (IV) Filozofia Inteligjenca Mosha Nga-Vizitorėt Vetitė
  Dituria Fjalėbutėsia Jeta Motivimi Optimizmi Vjedhja
  Drejtėsia Frymėzimi Lakmia Muzika Paqa Xhelozia
      Lotėt   Paragjykimi Tė-pandara
      Lumturia      
____histori kombėtare, vėshtrime, debat, politikė, letra tė hapura____ © Tė gjitha tė drejtat e rezervuara.
Copyright © 2007 [ http:// www. filolet.com ] Tous droits réservés.
Révision : 28 nov. 2012 14:06:32 +0100 .